10.06.19
Початок внесення проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
10.09.19
Кінець внесення проектів
11.09.19
Початок обробки проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
10.11.19
Кінець обробки проектів
11.11.19
Початок голосування
Sorry, your browser does not support inline SVG.
20.11.19
Кінець голосування
22.11.19
Визначення переможців
17:10

Громадський Бюджет

 

Тетіївська міська рада пропонує жителям Тетіївської ОТГ, долучитись до вирішення проблем міста, свого мікрорайону чи вулиці та безпосередньо взяти участь в розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету участі. Для цього необхідно подати проект заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.

Про фінансову основу

Відповідно до Програми, проекти реалізовуватимуться у 2020 році. Обсяг коштів громадського бюджету Тетіївської ОТГ на 2020 рік становить 2100 тис. грн, максимальна кількість коштів на один проект 100 тис. грн. На міські проекти – 800 тис. грн, на проекти сіл  - по 100 тис. грн на кожне село, загальна сума – 1300 тис. грн.

Про етапи програми "Громадський бюджет Тетіївської ОТГ"

Прийом проектів для участі в Програмі  розпочинається з 10 червня 2019 р. і буде тривати до 10 вересня 2019 р.

Всі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати Робоча група Виконавчого комітету Тетіївської міської ради, яка аналізуватиме роботи на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до вимог Програми. Вона має дати оцінку кожного проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування. Всі проектні пропозиції та їх експертна оцінка, будуть розміщені на сайті міської ради.

Проекти, які отримають попередню позитивну оцінку, до 15 жовтня будуть розміщені на сайті та доступні для перегляду на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет». 

Кожен мешканець Тетіївської ОТГ  віком від 16 років зможе віддати голос за два міські проекти (по одному голосу за проект кожного типу); або за один сільський проект, який йому сподобався найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Триватиме загальноміське голосування 10 календарних днів з 04 листопада по 13 листопада включно. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету у наступному, 2020 році, на ці цілі Програмою передбачено 2 100 000 грн.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні відділи міської ради та комунальні підприємства. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2020 році.

Як втілити власний проект

Якщо ти дієздатний громадянин України віком від 16 років, який зареєстрований або проживає в м. Тетіїв (ін. населеному пункті Тетіївської ОТГ), що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті), маєш можливість:

1) заповнити бланк-заяву подання проекту, яка розміщена на сайті міської ради у розділі «Громадський бюджет» (додаток 1).

2) зібрати 15 підписів на підтримку проекту.

3) подати проект:

- поштою за адресою: м.Тетіїв , вул. Януша Острозького,5, каб. №6;

- електронною поштою miskradatetiiv@gmail.com у вигляді відсканованого оригіналу документу.

4) провести промоційну кампанію свого проекту.

5) у разі потреби доопрацювати проект спільно із фахівцями.

6) взяти участь у голосуванні за проекти, яке проводитиметься в електронному вигляді на сайті міської ради та у пункті для голосування.

Тематика проектів

1) естетичне облаштування міста

2) будівництво спортивних та дитячих майданчиків

3) облаштування зон відпочинку (у т.ч. зі створенням точок доступу до мережі Інтернет)

4) вуличне освітлення

5) розвиток вело - та бігової інфраструктури

6) інше

Вимоги до проекту:

1) назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;

2) проект не суперечить чинному законодавству України;

3) реалізація проекту належить до компетенції Тетіївської ОТГ;

4) проект має відповідати стратегічним пріоритетам і цілям розвитку Тетіївської ОТГ;

5) об’єкт, який створений за реалізацією проекту має бути загальнодоступним для всіх жителів Тетіївської ОТГ та не мати комерційного характеру;

6) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Телефон для довідок: (096) 143 0167  Віталій Карпович

  • Дата початку: 10.06.2019
  • Дата закінчення: 20.11.2019